בקוגן לבנים וזובלס לבנות – קפטן גלאוריאן

אתם מכירים ילד שלא אוהב לשחק? אין כזה דבר, כולם אוהבים לשחק, גם אנשים מבוגרים ואפילו בעלי חיים כמו קופים, כלבים וחתולים, ויש אפילו ציפורים שמשחקות, בייחוד העורבים השחורים, והדבר אינו מקרי. העורבים הם ציפורים חכמות מאוד.

 

הידעתם כי המשחק אינו אלא תוכנית אימונים המפתחת את היכולות והכישורים לקראת חייכם כבוגרים?

 אז מי שיגיד לכם בפעם הבאה, תפסיקו לשחק ותתחילו ללמוד תוכלו להגיד לו כי אתם בעצם כן לומדים באמצעות משחק. למשל, מי מכם לא מכיר את בקוגן, משחק האסטרטגיה שסחף את כולכם יחד עם ילדי העולם כולו בשלוש השנים האחרונות?

במשחק הזה למשל, אתם לומדים לפתח את כישורי החשיבה שלכם שכן כולו מבוסס על אסטרטגיה, משא ומתן, חישובים מתמטיים, וקשר עין יד מעולה.

 

בקוגן, הפך למותג מוביל ומפתיע כל פעם מחדש בגרסה חדשה ומגניבה. המשחק מבוסס על סדרת הטלוויזיה המככבת בערוץ הילדים והינו משחק אסטרטגיה תחרותי המבוסס על קלפים וכדורים מגנטיים. ברגע שאלו נפגשים, עוברים הכדורים טרנספורמציה לדמויות המבוססות על סדרת הטלוויזיה, למשל נחש, דרקון ועוד.

 

בעוד שאתם הבנים מעדיפים צעצועים בדמות באקוגן, דמויות נלחמות או צעצועים תחרותיים, לכן, הבנות, חשוב לכן יותר לקיים מערכות יחסים עם הצעצועים שלכן. לפיכך, בשנה האחרונה, ועל בסיס ההצלחה המסחררת של הבקוגן לבנים החליטה חברת ספין מאסטר לייצר את הזובלס לבנות. את הזובלס, אפשר לגדל ולטפח ממש כמו חיית מחמד, שלא משילה שערות, והיא בתמורה תלווה אתכן ותאפשר לכן לקחת חלק בעולמה הקסום.

 

לסכם, משחק זה לא רק ב"כאילו" חכו לכתבות הבאות בסדרה ותלמדו עד כמה חשוב לשחק, לבד, עם חברים, עם המשפחה, ולא רק מול המחשב ובאייפון אלא גם משחקי קופסא ומשחקי ספורט ונגינה.   

ומה לגבי אלו הבקוגן והזובלס? אני בטוח כי אלו עוד יפתיעו בסדרות חדשות וללא ספק אומר כי אלו תפסו את מקומם בין דפי ההיסטוריה של עולם הצעצועים. אז נראה אתכם עונים על השאלות הבאות וזוכים בפרסים שווים ומדליקים כמו בקוגן קופצים ומגניבים מסדרה 4.

 

משפט השבוע: "אנשים לא מפסיקים לשחק כי הם מזדקנים, הם מזדקנים כי הם מפסיקים לשחק."

 

המשחקים בקוגן וזובלס זכו בתחרות הצעצוע הטוב ביותר לשנת 2011 בבריטניה, בקטגוריית משחק הבנים ומשחק הבנות הטובים של השנה.

 

בקוגן - סרטונים להמחשה:

http://www.youtube.com/watch?v=xfXZeSlJGIs&feature=related

http://bakugan.co.uk/s4/home/home.html

קישורים נוספים:

 

Zoobles

http://zoobles.com/#/Home/

זובלס - סרטונים להמחשה:

 

חברת דיאמנט צעצועים היא המשווקת הבלעדית בישראל של הלהיטים המובילים בקוגן וזובלס.