מי יכול לעצב בגד צעצוע? מדף הציור לארון הבגדים

כתבה בנושא אופנה מצויירת

אני זוכר שפעם בצופים צבענו חולצות, זה היה דיי פשוט, קשרנו אבן לכל לחולצה ואז שמנו אותן בקערה עם צבעי מים; כשהוצאנו את החולצות ופרשנו אותן לייבוש על החבל גילינו דגמים מרהיבים.

יש עוד דרכים בהן אפשר לשלב בין צבע לבגדים, דמיינו לכן שמלה שהכי הייתן רוצות ותציירו אותה. זה מה שאמרה מעצבת הבגדים התר מקרימון לשלוש בנות ואז ביקשה מהן ללבוש אותן (מה תגידו, הילדה באדום בטח לקחה את הנעלים מארון הבגדים של אמא, איזה כיף).

"לפני מספר שנים הבחנתי במספר ציורי ילדים על מקרר בבית חברים, הם היו בסגנון נסיכות שצייר ילד בן שש. חשבתי כמה יהיה נחמד לעצב ממש שמלות כאלו שציורו על ידי ילד שהוא צעיר מדי מכדי להיות מושפע מעולם האופנה הממוסחר כל כך. בסוף עזרתי אומץ והגשמתי את אותה פנטסיה, ניסיתי להישאר נאמנה למקור ככל שאוכל," סיפרה התר.

כפי שאתם יכולים לראות הדמיון הוא מוזר מה ואפילו מגניב. כל הסגנונות הם מצועצעים ממש כמו מספר אגדות, נכון?

דמיינו למשל, איזה מגניב היה יכול להיות אם הייתם יכולים לצייר צעצוע כמו רובוט, חללית, מכונית על שלט או חיות כמו דובי, דינוזאור ואפילו מפלצת מפחידה ואחרי לראות את אותו ציור שלכם הופך ממש לצעצוע אמיתי.

אז זהו, מישהו כבר חשב על זה לפניי. חברה אמריקאית הנקראת "המפלצת שלי" הופכת ציורי ילדים למפלצות פרווה חמודות כאשר על התג הנלווה אפשר לראות את הציור המקורי ואת שם הילד שצייר את המפלצת.

איזה כיף, אה! אם יש לכם רעיונות לעיצובים מגניבים אז ספרו לנו עליהם.

 

ילדים עוזרים למהנדסים ומדענים

לילדים יש המון דמיון, והם לא מפחדים לטעות כמו שמבוגרים וגם אין להם בעיה לחשוב על רעיונות טיפשיים שיגרמו לאחרים לצחקק. ילדים בהחלט יכולים לאתגר רעיונות של מבוגרים עם הערות שלהם ואני בהחלט רואה איך הם עוזרים למדענים ומהנדסים לעצב את הצעצועים של המחר. אתם חושבים שגם אתם יכולים?

אז אתם מוזמנים לשלוח אלינו למערכת בכתובת:  info@ideasign.co.il  ציור של צעצוע או בובה שאתם עיצבתם ולהשתתף בהגרלה

 

לינקים ותמונות:

http://www.nytimes.com/interactive/2011/09/11/opinion/sunday/20110911_Opinion_Fashion.html

אתר בו אפשר להזיז התמונה ולראות חצי תמונה וחצי ציור.

http://www.shopatron.com/products/category/MY+OWN+MONSTERS/648.0.1.1.2542.26985.0.0.0

אתר בו רואים מפלצות שילדים ציירו והפכו אותן לבובות

http://www.amazing-kids.org/old/toycontest04.htm

המנצחים בתחרות ציורים בה התבקשו הילדים לצייר דמויות שיוכלו להפוך לבובות פרווה.