זה רק משחק!

כאשר אני משחק בקוביות בחדר, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, כי כך אני לומד על שיווי משקל וצורות. מי יודע אולי כשאגדל אהיה אדריכל
 

כאשר אני מודדת ומחליפה בגדים, עורכת השולחן, מטפלת בתינוקות, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, כי אני לומדת מהמשחק להיות אמא כשאגדל.


כאשר אתם רואים אותי, עומד ליד כן הציור מלוכלך בצבע עד המרפקים, או מעצב בחימר, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, כי כך אני מבטא את עצמי להיות יצירתי. מי יודע, אולי שאגדל אהיה ממציא או אמן.


כאשר אתם רואים אותי יושבת בכיסא ומקריאה ספר לקהל דמיוני, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, מי יודע, אולי שאגדל אהיה מורה.

 

כאשר אתם רואים אותי לוכד חרקים, אוסף צדפים, וממלא הכיסים בכל מיני דברים שאני מוצא, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, מי יודע, אולי שאגדל אהיה מדען.

 

כאשר אתם רואים אותי שקועה בתשבץ או במשחק חידה, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, אני לומדת לפתור בעיות ולהתרכז, מי יודע, אולי שאגדל אהיה אשת עסקים.

 

כאשר אתם רואים אותי מבשל או טועם מאכלים, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, אני לומד להכיר טעמים ולעבוד לפי מתכונים, מי יודע, אולי שאגדל אהיה קונדיטור או טבח.


כאשר אתם רואים אותי קופצת ומדלגת, רצה ומניעה את הגוף שלי, בבקשה אל תאמרו "זה סתם משחק", אתם מבינים, כי זה לא סתם, אני לומדת להכיר את הגוף שלי, מי יודע, אולי שאגדל אהיה אחות, רופאה ואולי רקדנית. 

 

כאשר אתם שואלים אותי מה עשיתי בבית הספר היום, ואני אגיד, " רק שיחקתי ", אנא אל תבינו אותי לא נכון. כי אתם מבינים, אני לומד כמו שאני משחק. אני לומד ליהנות להצליח בעבודה שלי. אני מתכונן לעתיד.

היום אני ילד והעבודה שלי היא לשחק.

 

תרגום מאנגלית קפטן ג'י, Captain G.

כתבה: אניטה וואדלי Anita Wadley